Про насилля треба говорити!!!

Дата: 02.12.2021 15:17

Про насилля треба говорити!!!

Перш за все, необхідно навчити дітей не бути осторонь проблем. В рамках акції "16 днів проти насилля"  у навчальних закладах  громади  ювенальний поліцейський Житомирського районного управління поліції спільно з службою у справах дітей Високівської сільської ради провели бесіду на тему права дитини, домашнє насильство, як не стати жертвою будь-якого насилля , профілактика правопорушень.

Також службою у справах дітей було проведено анонімне анкетування, щодо можливих факторів порушення прав дітей і домашнього насильства.

Ювенальний інспектор  провів індивідуальні бесіди з учнями, які постійно порушують дисципліну та мають систематичну неуспішність у навчанні.

В ході було складено один протокол на матір учениці  за частиною 1 статті 184 КУпАП.