З Днем місцевого самоврядування!!!

Дата: 07.12.2021 13:57

Шановні колеги!

Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!
Сильне і професійне місцеве самоврядування – це та могутня сила, яка допомагає нашій країні розвиватися, долати труднощі і невпинно рухатися вперед. Працівники місцевого самоврядування є рушіями цих позитивних змін.

В цей урочистий день від усього серця бажаю усім вам, хто працює на благо територіальної  громади, відстоює її потреби та інтереси  нових успіхів та здобутків на ниві служіння людям, справжнього відчуття задоволення від тієї справи, яку ви робите гідно та професійно.

Хай і надалі ваша вірність і відданість справі сприяють зміцненню української державності та зростанню добробуту жителів громади, адже всі ми разом несемо відповідальність перед ними та Україною за зміст і результати своєї діяльності.

З повагою, сільський голова Микола БАРДУК