Інфопоінти Рівності – «Я проти насильства»

Дата: 10.12.2021 16:30

Під таким гаслом пройшов захід у Високівському ліцеї для старшокласників з метою популяризації правової освіти серед учнівської молоді, привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків.

На занятті старшокласники розв’язували проблемні ситуації, пов’язані з насильством у суспільстві. Ознайомились з  видами, причинами  та наслідками насильства.

Окремо соціальний педагог та педагог організатор зупинилися на питанні «булінг і кібербулінг», адже це найбільш актуальна проблема сучасного суспільства.

Захід відбувся в рамках проєкту "Посилення політики рівних можливостей в Житомирській області" ГО "Інститут Креативних Інновацій", що здйснюється в рамках програми НДІ “Просування участі жінок та ЛГБТК+ спільнот у політичному та громадському житті в Україні” за підтримки Уряду Великої Британії через Міністерство закордонних справ, у справах співдружності та розвитку (FCDO).