Високівська громада
Житомирська область, Житомирський район

Громадяни віком від 60 років зможуть купувати ліки в аптеках за програмою є ПІДТРИМКА

Дата: 26.01.2022 15:00
Кількість переглядів: 501

Фото без опису

З 24 січня вакциновані громадяни віком від 60 років зможуть використати кошти за програмою ЄПідтримка на купівлю ліків. 

Літні українців зможуть придбати лише препарати, які дозволені до застосування та внесені до Держреєстру лікарських засобів як за рецептом лікаря, так і без нього. Медикаменти можна придбати в повному обсязі на тисячу гривень одним або декількома чеками.

Банки перевірятимуть вік людини в момент проведення платежу. Коли саме ви оформили картку — не важливо, головне, щоб на момент купівлі ліків вам вже виповнилося 60 років, а також щоб ви мали повний курс вакцинації та «зелений» COVID-сертифікат у Дії. Нагадуємо, що витратити 1000 грн єПідтримки можна упродовж 4 місяців. 

Якщо ви ще не скористалися єПідтримкою, то можете це зробити за кілька хвилиншвидко та зручно:

  • Оформте спеціальну картку єПідтримка в одному з банків-партнерів. Оформлення картки безоплатне як онлайн, так і офлайн у відділенні банку. В онлайн-банкінгу картку можна отримати за 1 хв.
  • Завантажте застосунок Дія або оновіть його до останньої версії в PlayMarket або AppStore.
  • Переконайтеся, що у вас є «зелений» COVID-сертифікат про дві дози вакцинації. Зверніть увагу, що сертифікати, отримані на порталі Дія чи паперовий від сімейного лікаря, не підходять для отримання виплат. Отримати COVID-сертифікат у застосунку Дія зараз можна як з ID-карткою, так і з паспортом-книжечкою.
  • Зайдіть у розділ Послуги та знайдіть єПідтримку.
  • Надішліть заяву на отримання коштів.
  • Виберіть для виплати картку єПідтримка.
  • Очікуйте зарахування коштів.

Як працює проект єПідтримка, можна дізнатися за цим посиланням. Усі запитання та інструкцію з генерування COVID-сертифікатів можна знайти тут.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора