Підписано меморандум про співпрацю у питаннях безпеки та правопорядку

Дата: 27.01.2022 17:23

25 січня Високівська територіальна громада і Головне управління Національної поліції у Житомирській області підписали Меморандум про співпрацю у питаннях безпеки та правопорядку. Такий захід відбувся у рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади».

Поліцейський офіцер громади, який призначатиметься на конкурсній основі отримає новий службовий бензиновий автомобіль Renault Duster, а громада відповідає за   обслуговування службового автомобіля та виділення коштів на пальне з розрахунку 150 літрів на місяць".

Умовою для ефективної роботи офіцера громади є створення поліцейських станцій. Їх облаштування та забезпечення необхідними матеріально-технічними засобами уже в зоні відповідальності самих громад.