15 лютого- День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2022 16:42

Щороку 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Пам'ятна дата встановлена Указом Президента нашої держави в 2004 році і приурочена до завершення виведення військ колишнього СРСР з території Афганістану 15 лютого 1989 року.

Память наших воїнів – це болюча історія українського народу. Вони героїчно виконали свій громадянський обов’язок, залишилися вірними військовій присязі до кінця, та пройшли справжнє пекло бойових дій у «гарячих точках».

Учням Високівського ліцею про події тих часів повідали  - Сергій Фролович Дяченко (учасник " Карибської кризи") та Василь Леонідович Ткач ( брав участь в Афганській війні).

Директор ліцею Лариса Леонідівна Бардук та члени учнівського самоврядування Дарина Сколозуб  і  Наталія Острицька вручили квіти   учасникам бойових дій та побажали доброго здоров’я, родинного затишку, благополуччя і мирного неба.