В єдності наша сила !!!

Дата: 16.02.2022 16:07

З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість Президент України Володимир Зеленський започаткував День єднання українців 16 лютого 2022 року.

Святкування передбачає досить простий спосіб, адже такі заходи в патріотичній країні мають бути невід’ємною частиною дня: співати гімн, в’язати синьо-жовті стрічки та підіймати вгору синьо-жовтий стяг.

Сьогодні жителі Високівської громади, працівники різних установ та організацій, молодь та школярі доєдналися до відзначення Всеукраїнського свята –  Дня єднання. Разом заспівали гімн та підняли прапор на знак єдності та цілісності нашого народу.