Сьогодні відзначається Міжнародний день рідної мови

Дата: 21.02.2022 16:28

Сьогодні відзначається Міжнародний день рідної мови - свято, засноване ЮНЕСКО в 1999 році. Головна мета цього дня – підтримати самобутність та важливість кожної мови та її цінність для народу.

Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції та досвід попередніх поколінь і дозволяє передати їх нащадкам. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.

Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Мова – найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління.

Саме тому з нагоди Міжнародного дня рідної мови в закладах освіти Високівської громади пройшов ряд  заходів у  підтримку Рідної мови.

Про мову як духовний скарб нації, про те, що вона живе в наших серцях, йшла мова під час  тематичних уроків, виставок  та літературно-поетичнх  дійств.