УВАГА!!! Спалювання сухої рослинності у воєнний час прирівнюється до злочину!

Дата: 21.03.2022 14:31

Рятувальники вкотре наголошують: спалювання сухої рослинності у воєнний час прирівнюється до злочину та закликають не випалювати сухостій: постійні виїзди рятувальників на ліквідації пожеж сухостою – це зайві витрати ресурсів, які потрібні нам для ПЕРЕМОГИ.

Звертаємося з проханням до  мешканців громади не допускати подібних загорянь та пильнувати ситуацію у своїх місцях проживання!

Відповідно до змін ККУ, які були внесені 3 березня і вступили в дію з 7 березня 2022 року в період дії воєнного стану за навмисні підпали порушникам загрожує позбавлення волі терміном на 15 років або довічне ув'язнення з конфіскацією майна. Про це йдеться у Законі України "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за злочини проти основ національної безпеки України в умовах дії режиму воєнного стану".