Українці, які постраждали через війну, отримають додаткову грошову допомогу

Дата: 01.04.2022 13:02

Попри війну в країні та економічну нестабільність, наш уряд продовжує піклуватися про своїх громадян, у тому числі, забезпечуючи державні програми підтримки для внутрішньо переміщених осіб. У зв’язку з цим, Міністерство соціальної політики України разом із ЮНІСЕФ розпочали багатоцільову програму грошової допомоги «Спільно» для незахищених родин із дітьми, які постраждали через війну та потребують фінансової підтримки.

Допомогу зможуть отримати родини, що належать до таких категорій:

1. Родини, які мають 3 і більше неповнолітніх дітей, з яких принаймні одна дитина не досягла двох років.

2. Cім’ї з двома або більше дітьми, де одна дитина має інвалідність.

Прийомні батьки/батьки вихователі також можуть подавати заявку на отримання допомоги, якщо відповідають даним критеріям.

Якщо ваша родина належить до цих категорій, необхідно:

• зареєструватися на сайті register.unicef.org;
  • заповнити анкету на цьому сайті;
  •  надіслати анкету, дотримуючись інструкцій.

Заявку розглядатимуть фахівці ЮНІСЕФ та його партнери. Вам повідомлять про рішення, надіславши СМС на номер, який ви зазначите при поданні заявки.

Виплата складає 2 220 грн для кожного члена сім’ї на місяць, але не більше як для п’ятьох людей. Виплату даватимуть одноразово на три місяці, тобто суму за три місяці одним платежем.

Наприклад, якщо в родині 5-ро членів, родина отримає 2 200 грн х 5 осіб х 3 місяці = 33 000 грн.

Виплата надійде на вказаний вами банківський рахунок чи дебетову картку протягом 4 тижнів з моменту подання заявки.

Важливо: переконайтеся, що у вас є доступ до рахунка перед поданням заявки.

Сім’ї, які не мають банківського рахунку чи доступу до нього, отримають оплату в альтернативний спосіб. Дізнайтесь як можна за посиланням.

Якщо виникнуть труднощі або додаткові питання, треба звернутися на гарячу лінію «Спільно» за номером:  0 800 600 017 (безоплатно, працює щодня з 8:00 до 22:00).

Детальніше на https://unicef.org/ukraine/spilno-cash-transfers.