За Україну віддав своє життя уродженець Забріддя капітан ЗСУ Віктор Осецький

Дата: 06.04.2022 08:57

Жителів Високівської громади сколихнуло велике горе: поблизу Макарова у боях проти російських окупантів загинув воїн–земляк Віктор Олександрович Осецький.

Проклята війна забирає найкращих, найсміливіших, найвідданіших.

Народився в Забрідді 21 липня 1983 року. Закінчив Забрідську школу й Житомирський агроколедж за спеціальністю «механік–тракторист».

2004 року пішов до війська строковиком, а згодом продовжив службу за контрактом.

Тривалий час служив у Житомирі, вступив до Житомирського агроуніверситету на заочну форму навчання.

Неодноразово з 2014 року мав ротації до зони АТО та ООС - учасник бойових дій.

Дисциплінований, ініціативний, розумний, сміливий - від рядового солдата дослужився до капітана.

Із 2016 року проходив службу у військовій частині, яка знаходилася в селі Миколаївка Бучанського району. Героїчно загинув 20 березня.

У капітана Віктора Осецького залишилися мама Валентина та сестра Олена, для яких він був добрим, чуйним та турботливим сином і братом.

Щиро співчуваємо родині Героя, усім його друзям і побратимам. Ніколи не забудемо подвигу Воїна, який у Царстві Небесному стане для українського народу янголом – охоронцем.

Високівський сільський голова Микола Бардук, депутатський корпус сільської ради, усі земляки