Прощання з героєм, який загинув захищаючи країну

Дата: 07.04.2022 17:10

Сьогодні у Високівській громаді в с.Забріддя  провели  в останню дорогу  нашого земляка Осецького Віктора Олександровича,  який  героїчно загинув  у бою  з російськими загарбниками, захищаючи свою землю, нашу рідну Україну. В ці скорботні дні вся Високівська громада, депутатський корпус, виконавчий комітет сільської ради, односельчани, побратими  глибоко сумують та висловлюють  щирі співчуття  матері Валентині Костянтинівні, сестрі Олені Олександрівні   та всій родині Віктора Осецького, разом  з ними розділяємо велике горе, яке прийшло в їх родину. Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Світлий, добрий спомин про звитяжного  захисника України назавжди залишиться у наших серцях! Вічна пам’ять і Слава Герою, який  ціною власного життя захищав нашу державу від російського окупантаДля всіх нас Віктор Олександрович був , є і буде прикладом  мужності і відваги , гідним оборонцем  нашої держави. Майже половину свого життя  він віддав   мужній професії військового, він загинув  за мир, за правду, за рідну мову, за рідну землю. Він той, що виборював нам майбутнє!

Герої не вмирають, вони вічно житимуть серед нас! Бо допоки в наших серцях живуть  такі Герої – буде жити Україна!

Вклоняємось   перед відвагою, стійкістю та патріотизмом Воїна.

Спи спокійно герою. Вічна тобі пам'ять і вічна Слава! Слава Україні! Героям Слава!