Внутрішньо переміщені особи повинні повідомити про добровільне повернення до покинутого під час війни постійного місця проживання

Дата: 13.04.2022 12:43

Шановні переселенці! Від початку війни росії в Україні наша громада активно допомагає внутрішньо переміщеним особам.

Ми, по мірі своїх можливостей, забезпечуємо вас продуктами харчування, одягом, засобами гігієни , надаємо  необхідний соціальний супровід та  допомагаємо вирішити нагальні проблеми.  Проте, усі ми, українці, хочемо повернутися додому.

У зв’язку з цим, доводимо до вашого відома, що відповідно  до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», Постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб» обов’язок внутрішньо переміщеної особи повідомити уповноваженому органу за місцем отримання довідки про добровільне повернення до покинутого постійного місця проживання не пізніш як за три дні до від’їзду.

При отриманні такої заяви, Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи  вилучається та припиняється виплата допомоги.