Ми пам'ятаємо!

Дата: 08.05.2022 14:02

Друга світова війна, у якій загинуло від 50 до 85 мільйонів людей, стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Сьогодні представники депутутського корпусу, виконавчого комітету, старости та сільський голова нашої громади вшанували  пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом,  а також інших жертв війни, покладанням вінків та квітів до могил героїв та обелісків.

77 років відділяє нас від дати, коли наші діди разом з усім світом раділи Перемозі. Ці роковини викликають почуття радості, гордості за наш народ та гіркий сум водночас, вони уособлюють героїзм, силу духу, важку працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих життів, нездійсненних мрій.

Тож у цей пам’ятний день згадаймо тих, хто боровся за Україну тоді й шануймо тих, хто боронить її сьогодні!

Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям! Слава Україні!