«Разом до Перемоги!»

Дата: 16.05.2022 09:57

«Разом до Перемоги!» - під таким девізом 15 травня у Високівській громаді відбувся благодійний турнір з міні-футболу на підтримку збройних сил України,  участь  в якому взяли сім команд Житомирського району . Кожна з команд зробила благодійний внесок в розмірі 1000 грн., до збору коштів долучилися  також і вболівальники. Загальна сума зібраних коштів склала 10650грн, які відразу, ще до завершення  турніру , були перераховані на  спеціальний  рахунок з підтримки  ЗСУ.

А на футбольному майданчику весь день вирували спортивні пристрасті. Кожна із команд  бажала стати переможцем. В результаті – команда господарів виборола третє призове місце,  другими були троковчани,  а почесне перше місце здобула команда «Торнадо»  (Окілок-Черняхів). Призери були нагороджені відповідними комплектами медалей, а переможець ще й отримав головний трофей – кубок турніру.