День Героїв

Дата: 23.05.2022 13:13

23 травня в Україні відзначається День Героїв - щорічне свято, запроваджене на честь усіх захисників нашої країни, які боролися за рідну землю протягом століть та продовжують боротьбу і нині.

Цей день - ще одна нагода вшанувати найсміливіших, найдостойніших та найвірніших синів України, всіх тих, хто віддав за неї найцінніше - власне життя. Від козаків, повстанців, січових стрільців, воїнів УНР, ОУН-УПА, героїв Небесної сотні та Героїв сучасної російсько-української війни, які нині залізним щитом стоять перед ворогом.

Українська воєнна традиція єднає покоління борців, подвиги яких надихають нас до боротьби.

На знак вшанування пам’яті полеглих патріотів України керівництво громади, депутати та члени виконавчого комітету  поклали квіти до могил загиблих воїнів. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв.

Вічна пам’ять загиблим.

Честь і слава тим, хто нині стоїть на рубежах і оберігає наш спокій.

Слава Героям!