Житомирська область, Житомирський район

Підтримка ЗСУ- пріорітет для молоді

Дата: 13.06.2022 16:43
Кількість переглядів: 775

12 червня 2022 року у Високівській ТГ відбувся черговий турнір з міні - футболу "Літній кубок Високівської ТГ 2022".

На запрошення  організаторів для участі  в спортивних змаганнях прибули сім команд з територіальних громад Житомирського району. Турнір виявився цікавим із точки зору вікових категорій і з точки зору проявленого спортивного характеру. Кожна і з команд робила все для того, щоб здобути перемогу. Але як завжди в спорті є переможці і переможені. Цього разу фортуна посміхнулася команді "Торнадо" Троковичі, які завоювали головний приз - Кубок Високівської ТГ та отримали комплект золотих медалей, володарами срібних нагород стала команда "Черняхів 1", господарі турніру -височани, задовільнилися бронзою. Кошти, зібрані під час турніру,  перераховані на підтримку ЗСУ. Щира вдячність всім, хто долучився до організації та проведенні змагань. Кожен воює на своєму фронті! Разом ми сила!