Герої не вмирають!

Дата: 20.06.2022 12:06

Трагічними для усієї громади були минулі  вихідні. Попрощалися з нашим захисником, героєм , воїном – Петром Ременчуком,  який загинув за суверенітет, незалежність та цілісність України, у боротьбі з   російським агресором. Його поховали у рідному селі, яке громадою зустрічало Героя живим коридором , віддаючи шану його подвигу.

До болю втрат звикнути неможливо, бо сама війна в європейській державі двадцять першого століття не піддається здоровому глузду.

На жаль, війна забирає найкращих синів та дочок Батьківщини, найкращих її людей, які не побоялись та стали в ряди воїнів, щоб зустріти ворога та дали йому відсіч заради нашої незалежності, нашої свободи, існування нашої України.

Пам'ять про захисника України назавжди залишиться в наших серцях в пам'яті його бойових побратимів, родичів, земляків.

Герої не вмирають!