Співпраця дає результат

Дата: 23.08.2022 15:20

Завдячуючи тісній та ефективній співпраці Високівської сільської ради з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні  було підписано Меморандум про взаєморозуміння.

Метою цього Меморандуму є забезпечення співпраці  та партнерства між Сторонами у сфері забезпечення доступу до безпечної питної води та покращеної санітарії і виконання необхідних для цього дій.

В рамках даного проекту завершено перший етап робіт по благоустрою природного джерела в с.Городище.

Проведено низку технічних робіт :

– прибрано та висипано відсівом  прилеглу територію;

– очищено від намулу  саме джерело;

збудовано  накриття;

– облаштовано зручний підхід для забору воду;

Відтепер  набагато зручніше стало  користуватися всім, хто приїздить по воду до джерела  для щоденного використання, або ж, щоб втамувати спрагу.

Ми вдячні  Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні за підтримку. Добрі справи не залишаються непоміченими – вони  роблять сильнішими  тих, хто чекає допомоги. РАЗОМ ДІЄВІШЕ!

Фото без описуМеморандум: https://rada.info/upload/users_files/04344191/bd1a0821081d82a604940a267e2bc84d.pdf