До уваги аграріїв

Дата: 25.08.2022 13:54

Міністерство аграрної політики і продовольства України 12 серпня 2022 року запустило онлайн платформу Державний аграрний реєстр (ДАР).

ДАР – це автоматизована електронна система, доступна для усіх виробників сільськогосподарської продукції незалежно від форми господарювання.

Зареєстровані користувачі ДАР отримають можливість подавати онлайн заявки на участь в державних і регіональних програмах державної підтримки сільського господарства, що дозволить Уряду більш ефективно планувати та спрямовувати програми підтримки сільгоспвиробників.

За допомогою Аграрного реєстру планується надавати державні сервіси, спростити доступ до банківського фінансування та програм кредитних гарантій, а також запровадити програми цільової державної підтримки й оцінювати їх ефективність.

Реєстрація та користування Державним аграрним реєстром - безкоштовні.

Верифікація агровиробника в Державному аграрному реєстрі відбувається за допомогою BankID або кваліфікованого електронного підпису (КЕП). У разі його відсутності вам допоможе оператор під час реєстрації.

Зареєструватися у Державному аграрному реєстрі онлайн можна за посиланням: www.dar.gov.ua.

Покрокова інструкція для реєстрації доступна у відео: https://www.ar.gov.ua/using.