Спортивні заходи до Дня захисників та захисниць України

Дата: 11.10.2022 08:49

9 жовтня у Високівській громаді відбулися змагання з міні-футболу, присвячені Дню захисника та захисниць України, який традиційно відзначається 14 жовтня.

У турнірі взяли участь шість команд, які вели боротьбу за призові місця. В результаті команда з с.Забріддя посіла 6 місце , господарі поля - 5 місце,  команда з с.Новопіль - 4 місце, а в трійку переможців  ввійшли команда Черняхова - бронзові призери, срібло виборола команда с.Троковичі,  а переможцем турніру та володарем кубка стала ще одна черняхівська команда «Beerlin».

Музичний супровід заходу  здійснювали музиканти Олексій Кривошея і Олександр Ясінський. Організовано благодійний  збір коштів  на тепловізор  Сергію Нечипоренку і його побратимам на передову.

Приємною несподіванкою для учасників та вболівальників стала смачна рибна юшка, якою пригощали всіх бажаючих.

Вдячні кожному, хто  прийшов на  благодійний захід. Ми не припиняємо підтримувати наших захисників, які ціною власного здоров’я та життя боронять нашу країну. Спільними зусиллями ми впевнено крокуємо до Перемоги!