День Української письменності та мови у Високівському ліцеї

Дата: 09.11.2022 16:35

9 листопада - святкування Дня української писемності та мови. Це свято гуртує усіх нас на шляху відродження духовності, зміцнення державності, наближає до Перемоги. У Високівському ліцеї до Дня української писемності та мови було проведено захід: "Мова - духовне багатство народу". Ведучі розповіли присутнім про тернистий шлях становлення і розвитку української мови, української писемності, історію літописця. Учні 5 класу взяли участь в челенджі: "Я розмовляю українською мовою, тому що...". Художньою окрасою свята були діти, які виразно читали поезію про мову. Особлива атмосфера панувала на уроці. Кабінет сяяв не тільки вишиванками та дитячими усмішками, а яскравими висловами про мову та тематичною виставкою учнів-гуртківців "Паперовий світ". Впродовж дня демонструвалися відеоролики: "Мова єднання", "Батьківська мова", "Мова солов'їна". Здобувачі освіти приєдналися до написання   радіодиктанта.