Патріотичний благодійний концерт до Дня Збройних Сил України

Дата: 02.12.2022 17:18

Сьогодні в приміщенні Будинку культури с.Забріддя  відбувся патріотичний благодійний концерт до Дня Збройних сил України за участю працівників Черняхівського Будинку культури та місцевих талантів.

До всіх присутніх звернувся сільський  голова Микола Бардук, який наголосив, що сьогодні кожен глядач та учасник заходу робить свій внесок у велику спільну Перемогу. Адже головною метою благодійного концерту був збір коштів  для наших захисників. Окремо хочеться подякувати жителям села Щеніїв, які  зібрали кошти в сумі 7651 гривня та довірили  Надії Стецюк і Нілї Будзінській передати їх музикантам-волонтерам Олексію Кривошеї та його колегам, ті, на знак подяки пообіцяли побувати з концертом і в с.Щеніїв. Загальна сума зібраних коштів склала 12500грн.

Кожне наше  зусилля сьогодні – це поштовх до Перемоги, нас нездолати!