З професійним святом!

Дата: 07.12.2022 11:36

Шановні  працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати, шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

День місцевого самоврядування - свято для кожної громади,  від найменшого села до найбільшого міста в Україні. Цьогоріч Ви гідно відповіли на виклики, з якими не стикалася більшість країн світу протягом багатьох десятирічь.

З нагоди свята висловлюємо вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашої громади.

Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя Українського народу.

З повагою, сільський голова  Микола БАРДУК