Приклад для наслідування

Дата: 14.12.2022 11:56

Учні та працівники Високівського ліцею активно долучаються до волонтерської справи – плетуть маскувальні сітки  "зимового" типу та займаються виготовленням окопних свічок  для наших захисників. Це мотивує дітей. І це дуже символічно, бо дитячими руками твориться захист для бійців, для військової техніки. Попри дитячу безпосередність, вони свідомі того, що долучені до дуже важливої справи, що це  реальний, фізичний прояв патріотизму, що вони, зрештою, безпосередньо докладають зусиль до наближення нашої перемоги.

Просимо жителів нашої громади внести свій внесок у добру справу - виготовлення маскувальних сіток та окопних свічок, яких так потребують наші захисники саме зараз, узимку.

Ви можете принести речі, які вийшли з ужитку, бажано білого кольору, віск та консервні банки. А також можете особисто прийняти участь у виготовленні сіток та окопних свічок. Запрошуємо всіх бажаючих. Разом до перемоги!