Зустріч учнів з представниками поліції

Дата: 16.12.2022 12:00

Правоохоронці Житомирського районного управління поліції ГУНП в Житомирській області провели зустріч з учнями Високівського ліцею.

Поліцейські завітали до навчального закладу у четвер, 15 грудня.

Зустріч з дітьми провів інспектор сектору ювенальної превенції Дмитрюк Дмитро Андрійович.

В ході зустрічі інспектор нагадав дітям правила дорожнього руху, права та обов'язки пішоходів.Учням було продемонстровано поліцейський автомобіль, а також мали змогу ознайомитись з спеціальними засобами, які поліцейські використовують у своїй роботі.

Дмитро Андрійович наголосив на тому, що в осінню та зимову пору починає рано темніти, враховуючи ситуацію в країні та відключення вуличного освітлення пішоходи мають бути обережними і забезпечити себе світлоповертальними засобами: браслетами,брелками,наліпками,флікерами,пов'язками,жилетами.

Діти отримали у подарунок від поліцейських світлоповертаючі флікери та наліпки.

Це була не просто бесіда, а щире безпосереднє спілкування, під час якого учні дізнались багато нового та закріпили знання з правил дорожнього руху. Навчання в школі - це не лише уроки!

Поліцейські побажали учням безпечного і радісного життя.