Майстер- клас з виготовлення свічок

Дата: 22.12.2022 11:55

21 грудня учні 4 класу Високівського ліцею відвідали майстер-клас екологічного спрямування, з виготовлення медових свічок. Майстриня підготувала для діток набори для творчої роботи.

Аромат меду, віск, що нагрівався у дитячих долоньках, миттю заповнив  клас. Чарівна атмосфера панувала під час роботи.

Під умілим керівництвом пані Тетяни шматочки вощини перетворювались на прекрасні свічки, кожна дитина самостійно декорувала свою свічечку кольоровими стрічечками. Також виготовили сувенірну свічечку у вигляді ялинки та оздоблювали баночки з медом.

У конверті з секретом, від майстрині, діти знайшли медову зірочку, яка покращуватиме настрій у похмурі дні  бо пахне вона літом і медом.

Головний секрет створення катаних свічок з воску - це гарний настрій під час їх виготовлення.

Четвертокласники отримали по торбинці пахучих, корисних, незвичайних подарунків.

Щиро дякуємо майстрині Тетяні Клименко за майстер - клас, гарні подарунки і прекрасно проведений час! Чекаємо на наступну зустріч!