Захід для молоді в рамках програми СпільноТИ

Дата: 22.12.2022 15:04

Сьогодні, за бажанням,  старшокласники Високівського ліцею мали змогу відвідати тренінг «Ефективне спілкування- подолання конфліктів»

Мета даного заходу : поглибити знання про поняття спілкування та конфлікт; навчитись використовувати у спілкуванні з іншими людьми тактику співробітництва; знаходити конструктивні способи вирішення проблемних ситуацій; ознайомити з методами розв’язання конфліктних ситуацій.

Отримані знання допоможуть учням:

- розширити знання про конфлікт;

- показати ефективні шляхи розв’язання конфліктних ситуацій;

- вчити використовувати в спілкуванні з іншими людьми тактику

співробітництва, знаходити конструктивні способи розв’язання проблемних ситуацій;

- формувати в учнів почуття єдності з колективом, спонукати школярів до роботи над собою.

Результатом зустрічі для молодих людей стали практичні знання та кейси, можливість вільно виразити свої думки, мотивацію та  переживання, а також учасники та учасниці могли відпочивати та поспілкуватися за смачним  чаєм з солодощами.

Здійснюється в рамках проєкту «Розвиток та підтримка молоді Житомирщини в умовах воєнного стану», який реалізує ГО «Інститут Креативних Інновацій» за підтримки Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ