"Мої страхи та  їх трансформація" - арт-терапія для старшокласників Забрідського ліцею

Дата: 23.12.2022 10:33

22 грудня учні Забрідського ліцею  мали можливість  бути присутніми на  арт-теравпетичному занятті  "Мої страхи та  їх трансформація".

Діти так само, як і дорослі,   відчувають стривоженість та переживання всіх подій, які відбуваються в нашій країні. Коли лунають звуки сирени  у когось починається паніка, у когось прискорюється  серцебиття, когось починає “трясти”,  а хтось просто починає плакати.

Метою даного заходу було створення  умови для корекції страхів, зниження тривожності, дати вихід накопиченим емоціям,  пошук шляхів керування страхами.

Старшокласники активно  долучилися до обговорення вправ та  модельованих ситуацій. Для більшості це було перше очне заняття  з даної тематики. Особлива увага була приділена вистроєнню довірливих відносин у групі та взаємоповаги.

Здійснюється в рамках проєкту «Розвиток та підтримка молоді Житомирщини в умовах воєнного стану», який реалізує ГО «Інститут Креативних Інновацій» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)