Соборна країна вільних людей

Дата: 20.01.2023 15:50

«Соборна країна вільних людей», - під таким слоганом до Дня Соборності України у Високівському ліцеї пройшла патріотична акція: «Розриваю я пута на вічні віки, щоб жили гідно діти, пишалися мною батьки». Учасники, а це здобувачі освіти 6-9 класів, долучилися до читання віршів та виконання патріотичних пісень, які своєю енергетикою захоплювали усіх присутніх, утверджуючи силу та нескореність духу вільних людей соборної країни, віру у нашу перемогу. Ніхто не залишився осторонь цього дня. Учні початкової та середньої школи взяли участь у конкурсі малюнків «Все буде Україна» та вікторині «Як добре знаю я Україну». А старшокласники дискутували над питаннями історичного значення Акту Злуки крізь призму часу.