Пам'ятай про Крути...

Дата: 30.01.2023 16:04

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.

Тоді, 105 років тому, українські вояки й добровольці зупинили на кілька днів наступ більшовиків на Київ.

Сьогодні українські воїни гідно продовжують їхню справу. Вони перемагають, бо не забули про бій 29 січня 1918 року. Про Крути пам‘ятали в Українській повстанській армії, про Крути пам‘ятають у сучасній армії.

Старшокласники навчальних закладів нашої громади пройшлися "Сторінками  немеркнучих Крут". Учні поринули в події минулого і сьогодення, які свідчать про звитягу і сміливість українських воїнів, про безжальність і жорстокість ворога, про гідність та жертовність в боротьбі за незалежність.

Ми переможемо, коли будемо пам‘ятати про Крути як нашу перемогу.