Благдійний концерт на підтримку ЗСУ

Дата: 02.02.2023 09:50

1 лютого у Високівському ліцеї відбувся патріотичний благодійний концерт на підтримку  Збройних сил України за участю працівників Черняхівського Будинку культури та місцевих талантів.

Багато знайомих обличь, патріотична та душевна музика, тепло сердець глядачів, хороша програма та чудове виконання українських пісень.

Приємно, що під звуки рідних українських пісень та мелодій люди змогли зробити благодійний внесок на підтримку наших незламних воїнів, які так мужньо захищають нас.
 Дякуємо всім, хто сьогодні приєднався до  благодійного концерту на підтримку Збройних Сил України, спільними зусиллями зібрано кошти в сумі 7710 грн . Ми віримо в нашу перемогу.

За активну волонтерську діяльність учасникам заходу були вручені грамоти, а колективу Черняхівського Будинку культури- подяка.
І ми переможемо! Не можемо не перемогти. Бо перемога закладена в українцях силою незламного духу та непоборним бажанням свободи і волі. Тож продовжуємо усі разом наближати нашу ПЕРЕМОГУ!