«Той хто помер у боротьбі, у серці житиме навічно»

Дата: 20.02.2023 16:22

Їх назвали Небесною Сотнею -  українців, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей. З метою вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні у Високівському ліцеї 20 лютого 2023року було проведено загальнольношкільну лінійку-реквієм «Люди, що змінили хід історії». У 1-4 класах пройшли інформаційні експрес-хвилинки “Герої нашого часу”, на яких маленькі учні проспівали Гімн Україні та малювали долоньки щастя з побажаннями миру та перемоги.

У 5-8 класах відбувся виховний захід “Україна-територія гідності і свободи”, присвячений подвигу учасників Революції Гідності та пам’яті Героїв Небесної Сотні. Учнівське самоврядування «Шкільне містечко» Високівського ліцею було підготовлено відеожурнал «Гідності хай промінь не згасає», який нагадав події тих важких днів. Учні 3-7 долучилися до  флешмобу «Янголи пам’яті». В 9-11-х класах пройшли уроки з використанням технології критичного мислення “Феномен “революція” в українському державотворенні ХХ – початку ХХІ ст.Проведені  заходи дали змогу кожному  усвідомити причинно наслідкові зв’язки минулого і сьогодення, адже не знання історії не звільняє від відповідальності.