Рік незламності! Ми вистояли! Ми переможемо!

Дата: 24.02.2023 10:24

24 лютого виповнюється 365 днів від початку злочинного повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну. Цей день розділив наше життя на «до» та «після».

Протягом цих пекельних 365 днів криваві окупанти цинічно вбивають та  руйнують наші життя.

Всі жахливі факти російського вторгнення не зупинили наших героїчних воїнів. За рік, що минув від повномасштабного вторгнення Український народ продемонстрував світові приклади мужності, стійкості, сміливості, кмітливості та єдності перед жорстоким ворогом, що чисельно переважає. Сьогодні кожен воює на своєму фронті. Ми, на місцях, стали надійним гуманітарним тилом для наших ЗСУ. Україна чинить опір та прагне скорішої Перемоги.

Знаємо, Україна стане ще сильнішою і успішнішою! Так, буде складно. Але ми віримо, що кожен з нас гідно пройде через ці випробування. Тому ми переможемо!

Хвилиною мовчання, згадаємо усіх, чиє життя забрала клята  війна.

Слава Україні! Героям Слава!