Світла пам'ять Герою!

Дата: 20.03.2023 14:21

Сьогодні, 20 березня 2023 року,  роковини  пам’яті нашого земляка- захисника України   капітана Осецького Віктора Олександровича.

Представники територіальної  громади разом з рідними загиблого відвідали могилу Віктора Осецького, вшанували його світлу пам’ять хвилиною мовчання, поклали корзину з квітами  й схилили голови у глибокій скорботі.

Вшaнувaння пaм’ятi людей, якi вiддaли життя зa Україну – нaш oбoв’язoк. Віктор  був спрaвжнім пaтрioтом, який боровся за суверенітет та цілісність держави  і віддав своє життя за мир та спокій на рідній землі. Минув рік з дня його смерті, але біль та смуток не вщухають в  наших серцях. Війна забирає найкращих та залишає шрам на все життя, шрам, який ніколи не загоїться.

Світла пам'ять і вічна слава Віктору!

Героям Слава!