Започатковано партнерські відносини

Дата: 28.04.2023 16:47

Сьогодні до нашої громади з дружнім візитом завітали гості з Норвегії - голова  громади міста Роде, представник парламенту Норвегії Рене Рафшоль та представник бізнесу, власник ТОВ Колос Полісся  та ТОВ УКР АГРО РТ Роар Паулеруд. Гостей цікавили основні питання життєдіяльності нашої невеликої громади на які  вони отримали вичерпні відповіді. В свою чергу нам було цікаво дізнатися про функціонування місцевого самоврядування в громадах Норвегії. Відбулося ознайомлення з основними об'єктами соціальної інфраструктури: місцевою пожежною охороною, ліцеєм та лікарською амбулаторією. Візит показав зацікавленість обох сторін в налагодженні  подальшої співпраці та обміну досвідом роботи. Перші кроки до міжнародного співробітництва зроблено!