Продовжуємо підтримувати ЗСУ

Дата: 06.05.2023 15:17

6 травня в селі Городище  відбувся патріотичний благодійний концерт на підтримку  Збройних сил України за участю працівників Черняхівського Будинку культури та місцевих талантів.

Упродовж заходу кожен охочий міг долучитися до збору коштів для наших захисників. Городищани  вкотре довели, що небайдужі до потреб української армії та готові допомагати матеріально – зібрали майже 7 тисяч гривень. Дякуємо всім, хто долучився до заходу, в чиїх серцях любов до України. Ваші великі серця захоплюють, надихають, переконують, що разом ми незламні, непоборна  сила.            Кожен з нас робить все можливе, щоб наблизити перемогу! Лише разом і лише до нашої Перемоги!

Кожна  зібрана гривня буде використана на закупівлю турникетів   для наших мужніх захисників. Слава Україні!