Пам'ятаємо!

Дата: 08.05.2023 15:59

Сьогодні, 8 травня,  в Україні вшановують пам’ять жертв Другої світової війни та відзначають День пам’яті та примирення. Другий рік поспіль українці проводять цю памʼятну дату в умовах сучасної повномасштабної війни росії проти України, яку називають найбільшою війною в Європі з часів Другої світової.

Наша боротьба триває щоденно від 2014 року, і ми неодмінно переможемо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій підступного агресивного сусіда-злочинця. Міць наших збройних сил є запорукою існування держави та збереження прав людини.

Надзвичайно важливо згадувати та вшановувати подвиг тих, хто боровся з нацизмом і переміг його. Сьогодні представники депутатського корпусу та виконавчого комітету сільської ради поклали корзини до монументів та обелісків воїнів-земляків, які полягли під час Другої світової війни та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.