Державні нагороди Герою

Дата: 19.05.2023 16:04

Засідання 22 сесії VIII скликання Високівської сільської ради  розпочалося з хвилини мовчання. Присутні вшанували пам’ять воїнів та мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Сьогодні, на початку проведення сесії, родичам  загиблого воїна Ременчука Петра Івановича начальником дев’ятого відділу Житомирського РТЦК та СП підполковником Віктором Іваницьким та сільським головою Миколою Бардуком вручено орден “За мужність” ІІІ ступеня.

Героя відзначено державною нагородою України за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові указом Президента України Володимира Зеленського № 357/2022  від 22 травня 2022 року.

Герой  поклав життя за волю та незалежність нашої держави 15 червня 2022 року та посмертно нагороджений ще однією державною нагородою – орденом   “За мужність” ІІ ступеня.

Вічна слава Герою! Вічна  пам’ять!