23 травня — День Героїв України

Дата: 23.05.2023 12:05

23 травня Україна вшановує пам’ять всіх Героїв, які боролися за суверенітет і незалежність нашої країни та зараз виборюють нашу свободу, територіальну цілісність та право жити у вільній, незалежній державі.

Українські герої – це прості люди, жінки та чоловіки, хлопці та дівчата, діти та літні люди, які стали на захист своєї країни.

Сьогодні ми знову згадуємо українських Героїв, котрі протягом століть виборювали волю та незалежність рідної України.

В наш час, так само, як і протягом багатьох століть, наші Героїчні чоловіки та жінки, що у лавах Збройних Сил України, захищають рідну землю від рашистів.

Не лише сьогодні, а кожного дня щиро молімося за всіх воїнів, лікарів, волонтерів – ГЕРОЇВ, завдяки котрим ми можемо спокійно спати і зустрічати новий день.

На знак вшанування пам’яті полеглих патріотів України покладено корзини  до меморіальної стели та могил загинувших воїнів.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!