Роковини з дня загибелі воїна Петра Ременчука

Дата: 15.06.2023 15:46

Сьогодні, 15 червня, роковини  загибелі Ременчука Петра Івановича.  Вшануймо пам'ять Героя, який віддав життя за рідну землю та нашу свободу. Минає рік від дня його загибелі, але миру на Україні ще немає.

І наш обов’язок зробити все можливе, щоб жертва Петра Ременчука  та інших Героїв не була марною, щоб прапор України гордо майорів над вільною, мирною незалежною Державою.

Він був вірний військовій присязі і загинув у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, внаслідок військових бойових дій у Харківській області.

Герой нагороджений ордененом “За мужність” ІІІ ступеня та посмертно нагороджений ще однією державною нагородою – орденом   “За мужність” ІІ ступеня.Петро Ременчук  назавжди залишиться в серці кожного з нас, як приклад патріотизму, незламності духу,  самопожертви та безмежної любові до України.Герої не вмирають, пам’ять про них житиме вічно в наших серцях!

Героям Слава!