Вітаємо з Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2023 08:37

Вітаю українців з  державним святом – Днем Конституції України! Цей день назавжди увійшов в новітню історію нашого суспільства.  Демократичний розвиток ніколи не був легким, тож наберемося терпіння та віри у те, що наступні покоління українців будуть жити у зовсім іншій країні, яку з гордістю можна буди назвати конституційно розвиненою та правовою європейською державою.

Роки й роки назад наша країна повстала з попелу і знову стала вільною. Конституція, була написана українцями для українців. Нехай же полум’я гордості за нашу державу яскраво сяє в серці кожного, освячуючи нам шлях у світле майбутнє.

Щирі слова вдячності висловлюємо усім Захисникам та Захисницям України за їх героїзм, які виборюють наше конституційне право бути вільними та незалежними, за недоспані ночі, сміливість та відвагу в бою, за спокійні будні кожного українця та кожен відвойований кілометр, який наближає нас до Перемоги!

З повагою, сільський голова Микола БАРДУК