Продовжуємо розпочате

Дата: 03.07.2023 16:31

Сьогодні ентузіасти продовжили роботи по прибиранню центрального кладовища в селі Високе. Ті, хто з’явився, натхненно попрацювали, за що їм щира подяка. Окрема подяка працівникам Високівського ліцею, які організовано долучились до прибирання, Євпаку Артему, який в свої 14 років свідомо долучився до роботи  та працював нарівні з дорослими, депутатам сільської ради Віталію Осадчуку і Ангеліні Кудрицькій, членам виконавчого комітету Олександру Ткачику і Валерію Охримчуку та  сестрам Олені Загладі і Ірині Гордієнко. На жаль, ми знову побачили ті самі обличчя, що й минулого понеділка. То ж давайте хоч подякуємо  цим активістам за те, що вони зробили роботу, яку повинен робити кожен з нас,  вшановуючи пам’ять своїх померлих родичів.