Високівська громада
Житомирська область, Житомирський район

З  Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України!

Дата: 23.08.2023 11:22
Кількість переглядів: 702

 

Шановні українці!

Прийміть щирі вітання з  Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України!

Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім’я процвітання рідної країни.

Символом нашої незалежної Батьківщини є Державний Прапор, – втілення національної єдності, честі та гідності. Під його знаменом багато поколінь українців йшло до проголошення самостійної України. Під ним український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Це прапор миролюбства. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Державна незалежність відкрила унікальні можливості для економічного зростання, духовного розвитку та культурної розбудови нашої країни. За роки незалежності виросло покоління, для якого слова «свобода», «право вибору», «демократичні цінності » - це не просто правові терміни, а спосіб життя.  Саме зараз мільйони наших людей виборюють право на життя та свободу для нашого народу.

Нехай завжди над Україною гордо майорить прапор нашої волі, єдності та могутності. Нехай серця наповнюються прагненням до створення спільного надійного майбутнього для нас та наших нащадків, гордістю за Героїв-Захисників, які відстоюють кордони нашої держави!

Вічна пам'ять усім, над чиїми могилами майорить жовто-блакитний символ незламності!

Слава Україні!

З повагою, сільський голова Микола Бардук

Фото без опису

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора