День пам'яті загиблих захисників України

Дата: 29.08.2023 16:55

Сьогодні, в День пам’яті загиблих  захисників України,  вшанування полеглих воїнів нашої громади розпочалися з центру села Забріддя, де після реконструкції  відбулося відкриття  меморіалу пам’яті кільком поколінням загиблих земляків, пам’ятного знаку українцям, які загинули  внаслідок російської агресії в Україні та пам’ятного знаку полеглому капітану ЗСУ Віктору Осецькому. На відкритті меморіалу була присутня мама героя Валентина Костянтинівна Осецька, його рідня сестра Олена із сім’єю, керівники ТОВ « Агростем» та БФ «Агрейн», депутати та члени виконавчого комітету, працівники Забрідського ліцею, працівники культури та жителі громади.  Звучали патріотичні пісні і вірші, хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять полеглих героїв.

Відновлення та встановлення   меморіалу стало можливим  завдяки ініціативі члена виконавчого комітету Воробйова В.М., яка була підтримана старостою Валентиною Ігнатюк, депутатами с.Забріддя та багатьма місцевими жителями. Свій фінансовий внесок в сумі 15 000грн. зробив  БФ «Агрейн», підтримку надали  ТОВ «Агростем», ФОП з с.Бежів Ревчук Віктор Миколайович та  Високівська сільська рада. Будівельні роботи по встановленню та оздобленню меморіальних плит виконав  Олександр Ковпака.

В цей день представники територіальної громади відвідали могили наших загиблих земляків, поклали корзини квітів та вшанували  пам’ять героїв  хвилиною мовчання.

Вічна слава Героям!

Згадаємо поіменно  захисників-земляків, які віддали своє життя за наше майбутнє:

Власюк Роман Васильович         загинув  01.08.2014

Рибак Михайло Володимирович загинув 14.10.2014