З Днем знань!

Дата: 01.09.2023 17:00

Сьогодні у закладах освіти  Високівської громади розпочався перший день навчального року - День знань, свято мудрості,добра, натхнення та нових відкриттів.

Це – день, з якого починається дорога в майбутнє для кожної дитини. Усім, хто 1-го вересня прийшов до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з вчителями, зустріти добрих і надійних друзів.

В цей день шкільні колективи отримали подарунки від «ТОВ Житомирська вітрова електростанція»- ноутбуки та  Забрідський ліцей від ТОВ «Агростем» і БФ «Агрейн» - комплект спортивного інвентаря та шкільні набори для першокласників.

Нехай цьогорічний першовересень принесе  нашим дітям  широкі обрії знань, педагогам – задоволення від результатів роботи, а батькам – віру в щасливу долю їхніх дітей!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису