Дата: 21.09.2023 09:02

Інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань

Детального плану територіїдля  будівництва, експлуатації та обслуговування вітрової електростанції на земельних ділянках, що знаходяться за межами населених пунктів Високівської сільської територіальної громади Житомирського району Житомирської області.

1. Відомості про Замовника

Високівська сільська рада Житомирського району Житомирської області.

Адреса:12341, Житомирська обл., Житомирський р-н, село Високе, вулиця Чеська, будинок 46.

e-mail:vysoke_rada@ukr.net.

1. Відомості про Розробника

Товариство з обмеженою відповідальністю «Центр архітектурного проектування та ландшафтного дизайну»

Адреса: 07300, Київська обл., м. Вишгород, вул. Кургузова, будинок № 6

e-mail:kosenkoizvit@gmail.com

1. Підстава для розроблення

Рішення Високівської сільської  ради «Про надання дозволу на розробку детального плану території на земельні ділянки, що знаходяться за межами населених пунктів Високівської сільської територіальної громади» № 456 від 19 травня 2023 року.

1. Завдання для розроблення

Склад і зміст відповідає Постанові Кабінету Міністрів України  926 від 01.09.2021 року «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації».

1. Інформація про дату, час і місце проведення громадських слухань

28 вересня 2023 року о10:00 за адресоюЖитомирська обл., Житомирський р-н, село Високе, вулиця Чеська, будинок 46.

1. Умови участі громадськості

Подання підтверджуючих документів для ідентифікації фізичних осіб та представників юридичних осіб.

1. Інформація про місце, де у вільному доступі можна ознайомитись з проєктом Детального плану території на матеріальних носіях.

Житомирська обл., Житомирський р-н, село Високе, вулиця Чеська, будинок 46.

1. Адреса на яку можуть надсилатись пропозиції (зауваження)

Адреса:12341,Житомирська обл., Житомирський р-н, село Високе, вулиця Чеська, будинок 46.

e-mail:vysoke_rada@ukr.net.

1. Відповідальний за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень)

Сільський голова.