Увічнення памяті Героїв-земляків!

Дата: 30.09.2023 18:49

29 вересня, напередодні відзначення Дня захисників і захисниць України, у Забрідському ліцеї відбулося    урочисте відкриття  меморіальних дощок на честь  випускників цього  ліцею Віктора Осецького та Владислава Ляшкова, які поклали свої  життя за мир та незалежність своєї країни.

На урочистій церемонії відкриття меморіальних дощок були  присутні рідні загиблих, педагоги та учні, громадські активісти і жителі громади. Право відкрити меморіальні дошки було надано рідним загиблих. Після чого учасники заходу поклали квіти та низько схилили голови на знак великої шани та вічної пам’яті.

Сільський голова  Микола Бардук , висловлюючи щирі співчуття сім’ям   загиблих воїнів, зазначив, що наразі найголовніше наше завдання –  зберегти пам’ять про подвиги наших земляків та допомогти кожному, хто повертається з цієї жорстокої війни. Низький уклін Героям, які віддали своє життя за свободу та незалежність нашої держави і мирне життя наших дітей. У наших серцях вічно буде жити пам'ять про них.

Вічна пам'ять Героям!