Зі святом Вас, наші Герої!

Дата: 01.10.2023 08:27

Цього року, День захисників та захисниць України для нас знову має особливе значення. Ми святкуватимемо його другий рік підряд у стані повномасштабної війни. Тож 1 жовтня, ми вітаємо всіх, хто захищав нашу країну і продовжує це робити після вторгнення росії в Україну, як чоловіків, так і жінок.
Бажаємо вам, щоб день, на який ми чекаємо вже багато часу, нарешті настав, і ви повернулися до своїх рідних, відчули тепло рідного дому і до болю в грудях обійняли усіх своїх близьких!

Ви всі для нас — справжні герої! Ми вдячні всім нашим військовим за те, що щодня ціною власного життя ви наближаєте перемогу України!

Також ми вшановуємо пам’ять героїв, найкращих синів та дочок України, які загинули у цій війні. Вони для нас — приклад мужності та любові до України.

Зі святом вас, наша головна гордість та захист!

З повагою, сільський голова  Микола БАРДУК, депутатський корпус та виконавчий комітет