У закладах освіти провели заходи до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

Дата: 18.10.2023 14:10

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої страждають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом був започаткований Європейський день боротьби з торгівлею людьми як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

З метою підвищення рівня обізнаності дітей, педагогічних працівників щодо сучасних проявів торгівлі людьми у Високівському  та Забрідському ліцеях проведено ряд заходів:

• Години спілкування у 5-8 класах «Торгівля людьми – страшний злочин проти людства»;
  • тренінгові заняття за участі мерії та соціального педагога ліцею «Торгівля людьми – сучасний прояв рабства»-
  • бесіди з учнями «Люди не товар», «Безпечне працевлаштування», «Туристична подорож за кордон»,
  • перегляд фільмів в 9-11 класах «Станція призначення – життя», «Небезпечна гра», «Правда про торгівлю людьми».